Pasjonujące webinary

Nie musisz być Excel Ninja, by w pełni opanować funkcjonalności Excela.

Ostatniego dnia każdego miesiąca odkrywaj tajniki Excela i pracuj szybciej oraz efektywniej!

Z przyjemnością pomogę Ci wejść do wierszowo-kolumnowego szaleństwa!

Krok po kroku poprowadzę Cię przez skomplikowane funkcje Excela, pomagając oszczędzić czas i zwiększyć produktywność.

Do kolejnego webinaru pozostało już tylko:

Timer expired


A kolejnym tematem będzie:

Ile kosztuje Ciebie przejazd z miejsca A do miejsca B?


Bezpłatny webinar dla osób początkujących i średniozaawansowanych

Data i godzina:
30.09.2023 19:00


Podczas kolejnego webinaru:

Zapisz się na webinar i odkryj tajniki efektywnego zarządzania kosztami transportu w Excelu!

  • Doskonalenie umiejętności w Excelu: Dowiesz się, jak precyzyjnie i efektywnie wprowadzać informacje o tankowaniach, aby mieć pełną kontrolę nad swoim budżetem.
  • Interaktywne narzędzia w Twoich rękach: Naucz się tworzyć intuicyjne kalkulatory, które w mig wyliczą Twoje koszty przejazdu i pokażą, jak je zoptymalizować.
  • Moc wspólnych podróży: Odkryj, jak korzystać z przejazdów wspólnych, by znacząco obniżyć wydatki na paliwo i nie tylko.
  • Analiza kosztów na drodze: Porównaj efektywność różnych pojazdów, biorąc pod uwagę ich spalanie oraz inne czynniki wpływające na koszty.
  • Miesięczny przegląd finansów: Z łatwością analizuj wydatki z każdego miesiąca, aby dowiedzieć się, kiedy płaciłeś więcej za transport, a kiedy udało Ci się zaoszczędzić.
  • Transport na wyciągnięcie ręki: Dzięki naszej porównywarce poznasz koszty i korzyści związane z różnymi środkami transportu – od samochodów, przez autobusy, aż po skutery.

Nie czekaj! Zapisz się już teraz i zyskaj przewagę w zarządzaniu swoimi kosztami transportu.


BONUS DLA OSÓB UCZESTNICZĄCYCH NA ŻYWO W WEBINARZE

UCZESTNICY OBECNI DO KOŃCA SPOTKANIA OTRZYMAJĄ TRZY BONUSY


O mnie

Jestem analitykiem danych. Fascynuje mnie świat idei oraz matematycznej abstrakcji. Moją pasją są liczby i wykresy. Tworzę narzędzia, które w znaczącym stopniu pomagają w planowaniu, monitorowaniu i bieżącym raportowaniu. Rezultaty mojej pracy oszczędzają czas a co za tym idzie pieniądze.

Analiza finansowa to nie tylko moja praca, ale i hobby, lubię też obserwować ludzi i ich poglądy, poszerzać kontakty z ludźmi, by poznać ich interpretację świata dlatego z przyjemnością dzielę się swoją wiedzą prowadząc liczne szkolenia z Excela.

Jestem również aktywny na licznych forach internetowych i pomagam innym wejść do świata wierszowo-kolumnowego szaleństwa.

W moim portfolio są liczne narzędzia, które w znaczącym stopniu zoptymalizowały procesy biznesowe zachodzące w firmach. Dzięki temu zabiegowi oszczędza się mnóstwa czasu manualnego podejścia do tematu a zaoszczędzony czas można poświęcić na realizację innych zadań.


Kiedy odbędzie się webinar

Data:
30.09.2023
Sobota

Godzina:
19:00
Czas trwania ok. 1,5 godz.

Zobacz co mówią o mnie inni

Poznałem Pawła w Klubie Przedsiębiorczości. Bardzo duże wrażenie zrobił na mnie swoją otwartością na nowe znajomości i swoją zajawką na tematykę Excela... widać, że posiada w tym zakresie wiedzę :) Polecam rozmowy jak i współpracę z Pawłem!

Krzysztof Wittchen

Rozbudowuje społeczność Przedsiębiorców

Paweł posiada obszerną wiedzę w zakresie Excela, potrafi znakomicie wykorzystać swoje umiejętności w analizie danych. Zawsze pomocny, polecam współpracę z Pawłem.

Sławomir Furman

Specjalista ds. zaopatrzenia w HL Display - The better shopping experience

I know Pawel as master of Excel. He helped me and my team to adjust the best tools in Excel to mange KPIs and get data from databases. He solved a couple of challenges I got. By the way he is really open mind and friendly team player. I fully recommend Pawel :)

Mariusz Kruk

Key Account Manager at Ultrapolymers Group

Miałam okazję skorzystać z pomocy Pawła przy jednym z projektów - bez wątpliwości posiada obszerną wiedzę z zakresu Excela / VBA, a przy tym chętnie się nią dzieli. Bardzo doceniam taką postawę

Angelika Filipowska

Młodszy analityk-wdrożeniowiec w Rödl & Partner w Polsce

Paweł jest osobą bardzo pomocną, można na niego liczyć i zawsze stara się pomóc przy rozwiązywaniu problemów, dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniami.

Karol Jeziorowski

Senior Automation Specialist in Advanced Automated Tools Team, KPMG Poland

Paweł to wyjątkowy specjalista - Excel czy Power BI nie mają dla niego tajemnic. Automatyzuje i dostarcza super narzędzia i raporty. Jest osobą o wyjątkowych zdolnościach analitycznych. Polecam współpracę z Pawłem.

Joanna Misiak

Doradztwo biznesowe dla MŚP

Paweł w profesjonalny sposób przeprowadził szkolenie z funkcji Excela dla pracowników spółki. Był pomocny i kreatywny. Poszerzanie wiedzy o Excelu u siebie i współpracowników to jego pasja.

Karolina Kozak

Paweł to profesjonalista jeżeli chodzi o excel. Jego umiejętności a przede wszystkim cierpliwość do tłumaczenia są na najwyższym poziomie. Z przyjemnością będę polecać Pawła innym oraz nadal będę podtrzymywać kontakt aby rozwijać swoje umiejętności excelowskie

Barbara Stefaniak

Business Development Manager w APAGROUP

Polecam współpracę z Pawłem, Paweł ma otwarta głowę, pokornie podchodzi do życia i widzi, że nigdy nie jest dosyć tego co możemy się nauczyć. Paweł ma przedsiębiorczy i analityczny sposób myślenia co skutkuje owocna współpraca jak i dobrą rozmową.

Maksymilian Witkowski

Właściciel firmy w BERRY agency

Znam Pawła od kilku lat i zawsze nam się bardzo dobrze pracowało (czasem ja jako wykładowca i trener). Paweł ma bardzo szeroką wiedzę na temat analizy danych, co bardzo sobie cenię. Excel, narzędzia typu PowerBI i Tableau nie mają dla niego tajemnic. Do tego należy dodać ścisły, matematyczny umysł który pomaga w tego rodzaju pracy.

Marek Zawadzki

Solutions Engineer at Blackboard, just making things happen

Nawiązałam z Pawłem współpracę w ramach Klubu Przedsiębiorczości. Paweł zrobił na mnie duże wrażenie swoją otwartością i pasją do analityki i zagadnień Excela. Posiada w tym zakresie dużą wiedzę i doświadczenie :) Polecam współpracę z Pawłem!

Katarzyna Słomska

Redaktor, korektor tekstów, Facilitator John Maxwell Team Poland, propagatorka zdrowego i świadomego stylu życia w @Warszawski Klub Zdrowego Życia, Ambasadorka w @Klub Kobiet Kreatywnych

Miałam okazję współpracować z Pawłem przy projekcie "Przedsiębiorca z klasą". Paweł to pasjonat i ekspert w temacie Excela. Bardzo polecam Go jako szkoleniowca. Jest osobą wspierającą, otwartą, aktywnie słuchającą i dającą innym wartość.

Justyna Krajewska

Misja - przedsiębiorcze i odporne psychicznie społeczeństwo❗️▪️ mindset coach ▪️ trenerka pracy nad inteligencją emocjonalną i kompetencjami miękkimi ▪️ praktyk mindfulness & wellbeing ▪️ wykładowca akademicki

Sprawdź załącznik

Załącznik

Effekt

Sprawdź załącznik

Załącznik

NobleProg

Sprawdź załącznik

Załącznik

AlimatGroup

Sprawdź załącznik

Załącznik

Impuls

To top

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji